Jdi na obsah Jdi na menu
 


M.BAND - o nás

                           dsc_0070.jpg

 

     Orchestr M.BAND vznikl v roce 2014, jako pokračování úspěšného vánoční vystoupení, které se původně zamýšlelo jako jednorázová akce. Po koncertě zaznělo tolik pozitivních ohlasů ze stran žáků, rodičů i vedení školy, že jsme se rozhodli zkusit, zda by školní orchestr nemohl pracovat celoročně. Byla to velká výzva, protože tak atypické hudební těleso na naší ZUŠ nikdy nepůsobilo.

 

     Už jen nástrojové obsazení je tak netradiční, že pro toto uskupení nelze zakoupit jakýkoli notový materiál a je třeba aranžmá skladeb vytvářet přesně na míru pro toto těleso. Toho nelehkého úkolu se ujal p. uč. Marcel Pastirčák, který pro M.BAND komponuje veškerý notový materiál a orchestr i vede.

 

     Orchestr M.BAND má ve svém názvu i důležitý podtitul, kterým je „šance dělat hudbu společně“. V orchestru hrají naši žáci současní i bývalí, jejich rodiče i pedagogové naší školy, což je pro všechny úžasná zkušenost učit se novým věcem a navzájem se obohacovat. A protože vizi projektu „dělat hudbu společně“ bereme opravdu vážně, snažíme se být kolektivem otevřeným, který mezi sebe uvítá nové hráče. Proto pokud se Vám tato myšlenka líbí, neváhejte a přijďte s námi hrát do M.BANDu, ať už jste dítě, rodič nebo prostě máte rádi hudbu stejně jako my. 

 

Naším cílem je dostat se na počet 50 hráčů smiley

 

 

logo_m_band.jpg

 

Zde si můžete stáhnout naše nové logo orchestru M.BAND

Logo velký formát na výšku a šířku.

Logo malý formát

Logo A 4